?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Ігор Мазепа інвестбанкір замітає сліди в Укрексімбанку, завдяки тому що він зміг підставити, главу АП Бориса Ложкіна, якого тепер австрійська прокуратура підозрює у незаконному відмиванні коштів.

Колишній інвестбанкір Ігор Мазепа, який сьогодні займає посаду у наглядовій раді «Укрексимбанку», прославився не тільки своєю бездарною інвестиційною діяльністю, а й умінням професійно відмивати гроші олігархів та організовувати тіньові схеми купівлі-продажу крупних підприємств.

Свій опит та вміння Ігор Мазепа проявив і в 2012 році, коли супроводжував продаж Борисом Ложкіним УМХ для Сергія Курченка. Після продажу Ігор Мазепа виходячи із заяв Австрійськї прокуратури, через офшори вивів сотні мільйонів доларів.
Аби на покупці міг нажитися оба покупець та продавець, гроші були взяті у кредит в крупній держустанові країни. Яким чином спитаєте ви? Завдяки посередництву президентського виконавця тіньових схем – інвестбанкіра Ігоря Мазепи. Він Тоді уже не однократно обслуговував інтереси «сім’ї» Янукови ча у подібних справах. Кому ж як не йому було відомо, як і що потрібно робити, аби провести таку крупну незаконну угоду.

 У момент продажу холдинг, був у боргах, як в шовках. На ньому було, за різними підрахунками кредиту на суму близько 70 мільйонів доларів. Через це деяка частина активів компанії повинна була бути заблокована, відповідно і вартість холдингу повина була бути значно нижча. Але це не завадило Ігорю Мазепі зробити все можливе, аби штучно завищити вартість холдингу. Так, у момент продажу, вартість медіа холдингу становила 460 мільйонів доларів. А заставою по кредиту як не смішно виступив сам холдинг. З цього виходить, що господин Курченко придбав корпорацію за рахунок українських платників податків, та ще й зміг відмити на цьому чималу суму грошей.

Ігор Мазепа інвестбанкір

Проте, у погоні за великими сумами грошей, Ігор Мазепа інвестбанкір, не продумав усе досконало. Настільки недосконало, що тепер до Генпрокуратури України надійшов запит від Центральної прокуратури по боротьбі з економічною злочинністю та корупцією із Австрії про надання правової допомоги у розслідуванні брудких грошових операцій.

Сьогодні розслідування проводиться в рамках так званої «справи Курченка» за статею «відмивання коштів». Хочемо нагадати, що господин Курченко знаходиться під санкціями ЄС і європейські слідчі шукають та перевіряють всі кошти та операції, які можуть його стосуватись. В ході ціеї справи під гарячу руку потрапив і сам продавець УМХ – Ложкін Борис.

За все це він повинен подякувати автору та виконавцеві усіх тіньових операцій – Ігорю Мазепі, який обіймає посаду у наглядовій раді Укрексимбанку для того, щоб прикрити свої промахи у справі продажу Українського Медіа Холдингу.

Тепер головне, щоб наші правоохоронні служби співпрацювали зі службами Австрії та допомогли розкрити незаконні грошові операції, за допомогою яких, усі прибічники влади обкрадали український народ.

Profile

mmmarat
decordesign

Latest Month

October 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031